Новости

В социальной сети Facebook одна из пользователей собрала полный список открытых официальных государственных базы данных Украины. По её словам, при помощи этих баз данных можно предотвратить мошеннические действия, выявить фиктивные предприятия, компании, фирмы, частных предпринимателей, а также уточнить целый ряд других вопросов.

1. Що робити, якщо на підприємство прийшла перевірка?

2. Що робити, якщо на підприємство прийшли з перевіркою у рамках кримінального провадження?

3. Що робити, якщо на підприємство прийшов слідчий для проведення виїмки?

На момент винесення податкового повідомлення-рішення відповідачу було відомо, що місцезнаходження позивача: м. Суми, вул. М...

Але, всупереч вищевказаному, податкова інспекція направила податкове повідомлення-рішення ... не за місцезнаходженням

- перенести строк подачі декларації з ПДВ за лютий 2015 року до 26.03.2015 року;
- негайно повести робочу зустріч з представниками Податкового комітету Громадської ради при ДФС;
- негайно підготувати новий лист-роз'яснення, у якому надати можливість платникам зарахувати будь які від'ємні значення, що виникли за періоди до 01.02.2015 року без будь-яких обмежень з декларації з ПДВ за лютий 2015 року!

Сумма дохода, полученная физическим лицом, не превышает 609 грн, не является объектом налогообложения военным сбором. В случае, если сумма превышает 609 грн. сумма такого дохода включается в общий месячный налогооблагаемый доход плательщика налога, и такой доход подлежит налогообложению военным сбором на общих основаниях.