Перевірки бізнесу в 2021 році

Новый год к нам мчится, скоро все случится..


Якщо ви починаючи ФОП або у вас велике підприємство, то ви в будь-якому випадку знаєте, що в нашій країні існує багато контролюючих органів, які можуть прийти та перевірити, як ви ведете свої справи.


АФ "ЗЕВС" підготували для вас корисне:

https: //inspections.gov.ua/regulators-plans/index? Planning_period_id = 4 & page = 1 - за цим посиланням знайдете річні плани перевірок 25 контролюючих органів

https: //inspections.gov.ua/plan/complex? PlanningPeriodId = 6 - це посилання на план перевірок (більше СОРОКА ТИСЯЧ!), Затверджений Державної регуляторної службою України.


Майте на увазі, що крім планових та документальних перевірок, про які можна дізнатися заздалегідь, існують також позапланові - про які вам повідомлять радісним стуком інспектор у Ваші двері.

Тому будьте готові до перевірки завжди❗️Тож, Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів в 2021 році проведе 21729 перевірки.Держпраці - 21150 перевірок.


Податкова служба України в цьому році планує провести 4269 документальні перевірки юридичних осіб, 1664 перевірку ФОПів і 355 перевірок юр осіб з питань правильності нарахування, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору, єдиного внеску, ЄСВ.


Ми в АФ "ЗЕВС" завжди моніторимо інформацію про можливі перевірки бізнесу наших клієнтів і ведемо контроль документації щоб Ви не відволікалися від успішного ведення своїх справ, а перевірки - були НЕ ВАШИМ головним болем!


Якщо ж ви побачили себе в списках або хочете бути готовим до позапланової перевірки - звертайтеся до АФ "ЗЕВС" за допомогою за тел. 099 363 5615.