ДОХОДИ НА ОСОБИСТІ КАРТКИ. Держфінмоніторинг та донараховані податки на суму 7,8 млн. грн!!

ДОХОДИ НА ОСОБИСТІ КАРТКИ.


Держфінмоніторинг та донараховані податки на суму 7,8 млн. грн!!


Податківці, за матеріалами Держфінмоніторингу, розпочали кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212 ККУ.


Встановили, що ОСОБА_1, перебуваючи засновником та директором підприємства, яке займається оптовою торгівлею фарфору, скляного посуду та засобів чищення, протягом 2012 – 2016 р. імпортував вказану продукцію на підприємство з території Російської Федерації. З метою отримання необлікованих прибутків він відкрив на своє ім`я розрахункові рахунки у двох банківських установах. Надалі за домовленістю з рядом осіб, які придбавали фарфоровий та скляний посуд, для подальшої реалізації вказаної продукції без сплати податків, оформив їм доступ до рахунків за допомогою карток Visa Elektron. У такий спосіб він надав можливість цим особам самостійно здійснювати розрахункові операції за отриману продукцію.

Упродовж майже 4,5 років ОСОБА_1 отримував на ці рахунки кошти від групи громадян-покупців та переводив їх у готівку без подання декларацій і сплати податків.


За встановленими фактами було проведено перевірку дотримання вимог податкового законодавства громадянина ОСОБА_1, за результатами якої встановлено заниження податку на доходи фізичних осіб на загальну суму 5,98 млн гривень та військового збору на 266,6 тис. гривень.Податківці змогли довести у суді: рахунки, відкриті на ім’я громадянина, є його рахунками, як фізичної особи, а зараховані на них кошти – незадекларований та неоподаткований податком на доходи фізичних осіб і військовим збором дохід.


 Суди першої й апеляційної інстанцій відмовили ОСОБА_1 у задоволенні позовних вимог.


 Відповідно цей громадянин-директор зобов’язаний сплатити до бюджету донараховані податки на загальну суму 7,8 млн гривень.

Мой онлайн КУРС СВОЙ БИЗНЕС - стартуем 07 сентября 2021 https://auditor.sumy.ua/.../kurs-svoi-biznes-dlia...

 Якщо у вас є податкові питання- записуйтесь на консультацію